Field attribute (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: On
cy: Ymlaen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Fields
cy: Meysydd

en: Maxlength
cy: Hyd mwyaf

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau
