Field attribute (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: On
no: På

en: Off
no: Av

en: Fields
no: Felt

en: Pattern
no: Mønster

en: Maxlength
no: Maxlengde

en: Autocomplete
no: Autofullfør
