Field attribute (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: On
fa: روشن

en: Off
fa: خاموش

en: Fields
fa: میدانها

en: Pattern
fa: الگو

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار
