Field attribute (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Fields
sv: Fält

en: Pattern
sv: Mönster

en: Maxlength
sv: Maxlängd

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande
