Auto Increment Field (1.0.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Starting value
et: Algväärtus

en: Field types
et: Väljade tüübid
