Auto Increment Field (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
