Auto Increment Field (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Starting value
fi: Aloitusarvo

en: Field types
fi: Kenttätyypit
