Auto Increment Field (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Starting value
he: ערך התחלתי
