Auto Increment Field (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
