Auto Increment Field (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
