Auto Increment Field (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Default
az: Susmaya görə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Starting value
az: Başlanğıc qiyməti

en: Field types
az: Sahə növləri
