Auto Increment Field (1.0.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Starting value
ca: Valor inicial

en: Field types
ca: Tipus de camps
