Auto Increment Field (1.0.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default
cy: Diofyn

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
