Auto Increment Field (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Starting value
gl: Valor inicial
