Auto Increment Field (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Uses
hy: Օգտագործում
