Auto Increment Field (1.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: About
kn: ಕುರಿತು
