Auto Increment Field (1.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Field types
lt: Laukelių tipai
