Auto Increment Field (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība
