Auto Increment Field (1.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
