Auto Increment Field (1.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Default
pl: Domyślny

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Starting value
pl: Wartość początkowa

en: Field types
pl: Typy pól
