Auto Increment Field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Default
ro: Implicit

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Folosește

en: Starting value
ro: Valoare de pornire

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
