Auto Increment Field (1.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Default
tr: Varsayılan

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Starting value
tr: Başlangıç değeri

en: Field types
tr: Alan tipleri
