Auto Increment Field (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Default
vi: Mặc định

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng
