Auto Increment Field (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default
da: Standard

en: Default value
da: Standardværdi

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Starting value
da: Startværdi

en: Field types
da: Felttyper
