Auto Increment Field (2.0.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Default
fr: Par défaut

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Hidden (Automatic)
fr: Caché (Automatique)

en: Starting value
fr: Valeur de départ

en: Field types
fr: Types de champs
