Auto Increment Field (2.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
