Auto Increment Field (2.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Default
hr: Zadano

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
