Auto Increment Field (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Starting value
hu: Kezdőérték

en: Field types
hu: Mezőtípusok
