Auto Increment Field (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Default
sl: Privzeto

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
