Auto Increment Field (2.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Value
de: Wert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Default
de: Standard

en: Default value
de: Standardwert

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Hidden (Automatic)
de: Ausgeblendet (Automatisch)

en: Starting value
de: Anfangswert

en: Field types
de: Feldtypen
