Auto Increment Field (2.0.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Field types
eu: Eremu motak
