Auto Increment Field (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
