Auto Increment Field (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Starting value
ru: Начальное значение

en: Field types
ru: Типы полей
