Auto Increment Field (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
