Field Bundle (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Revision ID
el: ID αναθεώρησης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Desc
el: Φθί

en: Other
el: Άλλο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Publishing options
el: Επιλογές δημοσίευσης

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Default options
el: Προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: @type: deleted %title revision %revision.
el: @type: διαγράφηκε το %title, αναθεώρηση %revision.

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: Language settings
el: Ρυθμίσεις γλώσσας

en: - All -
el: - Όλα -

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
el: Η αναθεώρηση από %revision-date του τύπου @type με τίτλο %title διαγράφηκε.

en: @type: reverted %title revision %revision.
el: @type: έγινε επαναφορά του %title, αναθεώρηση %revision.

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης

en: Asc
el: Αύξ

en: Delete all translations
el: Διαγραφή όλων των μεταφράσεων

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την ετικέτα %label του τύπου οντότητας @entity-type;

en: The following @entity-type translations will be deleted:
el: Οι ακόλουθες μεταφράσεις @entity-type θα διαγραφούν:

en: Delete @language translation
el: Διαγραφή μετάφρασης στα @language

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
el: Θέλετε να διαγράψετε τη μετάφραση στα @language του %label του @entity-type;
