Field Bundle (1.0.0-alpha1) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Revert to earlier revision
or: ପୂର୍ବ ସଂସ୍କରଣ କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ
