Field Bundle (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: View
os: Фенд
