Field Bundle (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (59 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @type: deleted %title revision %revision.
az: @type: silindi %title revision %revision.

en: Offset
az: Ofset

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
az: @type %title of %revision -tarixindən olan versiya silindi.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Delete earlier revision
az: Əvvəlki versiyanı silin

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Delete all translations
az: Bütün tərcümələri silin

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
az: @entity-type %label silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Whether a new revision should be created by default
az: Yeni versiyanın standart olaraq yaradılıb-yaratılmaması

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
az: @type %title %revision-date tarixindən düzəlişə qaytarıldı.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
az: Aşağıdakı @entity-type tipli tərcümələr silinəcək:

en: Delete @language translation
az: @language tərcüməsini silin

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
az: @entity-type % etiketinin @dil tərcüməsini silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: @date by @username
az: @date @username

en: Revert to earlier revision of a translation
az: Tərcümənin əvvəlki versiyasına qayıdın

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
az: @language tərcüməsini %revision-date-dən olan versiyaya qaytarmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Revert content shared among translations
az: Tərcümələr arasında paylaşılan məzmunu geri qaytarın

en: Set as current revision
az: Cari versiya olaraq təyin edin
