Field Bundle (1.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (28 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Publishing options
nn: Publiseringsval

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar

en: - All -
nn: - Alle -

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
