Field Bundle (1.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (12 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre
