Field Bundle (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sl: @type: %title izbrisano, različica %revision.

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: @type: reverted %title revision %revision.
sl: %type: posodobljen %title.
