Field Bundle (1.0.0-rc1) - en to hy translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Group
hy: Խումբ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Default options
hy: Լռելայն ընտրանքներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: Language settings
hy: Լեզուների կարգավորումներ

en: Delete earlier revision
hy: Ջնջել  ավելի վաղ վերանայումը

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
hy: Վստա՞հ եք, որ ուզում եք ջնջել  @entity-type %label

en: Delete @language translation
hy: Ջնջել @language թարգմանությունները
