Field Bundle (1.0.0) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Other
ast: Otru

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Publishing options
ast: Opciones d'espublización

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Date created
ast: Data de creación
