Field Bundle (1.0.0) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Edit
ps: سمون

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
