Field Bundle (1.0.0) - en to sk translation catalogue (56 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Group
sk: Skupina

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Desc
sk: Zostupne

en: Other
sk: Ostatné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Default options
sk: Predvolené nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Offset
sk: Ofset

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sk: Revízia @type %title z %revision-date bola odstránená.

en: @type: reverted %title revision %revision.
sk: @type: vrátené %title  revízia %revision.

en: Revert to earlier revision
sk: Vrátiť sa k predchádzajúcej revízii

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť @entity-type %label?

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
sk: @type %title bol vrátený na revíziu z %revision-date.

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť preklad pre @entity-type %label v jazyku @language?
