Field Bundle (1.0.1) - en to hu translation catalogue (75 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Group
hu: Csoport

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Revisions
hu: Változatok

en: Desc
hu: Csökk

en: Other
hu: Egyéb

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: Revision
hu: Változat

en: Changed
hu: Módosítva

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Default options
hu: Alapértelmezés szerinti lehetőségek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: @type: deleted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változata törölve lett.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Config
hu: Beállítás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: - All -
hu: – Mind –

en: Copy of the revision from %date.
hu: %date napon készült változat másolata.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
hu: %title @type %revision-date dátumú változatának törlése megtörtént.

en: @type: reverted %title revision %revision.
hu: @type: %title %revision. változatra visszaállítva.

en: Revert to earlier revision
hu: Visszatérés korábbi változatra

en: Delete earlier revision
hu: Korábbi változat törlése

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Current revision
hu: Aktuális változat

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Delete all translations
hu: Minden fordítás törlése

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
hu: %label @entity-type biztosan törölhető?

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Whether a new revision should be created by default
hu: Alapértelmezetten készüljön-e új változat

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
hu: @type %title vissza lett állítva a %revision-date időpontban használt változatra.

en: The following @entity-type translations will be deleted:
hu: @entity-type entitástípus következő fordításai lesznek törölve:

en: Delete @language translation
hu: @language nyelv fordításainak törlése

en: Are you sure you want to delete the @language translation of the @entity-type %label?
hu: @entity-type entitástípus %label címkéjének @language nyelvű fordításai biztosan törölhetőek?

en: @date by @username
hu: @date időpontban @username által

en: Revert to earlier revision of a translation
hu: Visszatérés egy fordítás korábbi változatára

en: @langname revisions for %title
hu: %title @langname nyelvű változatai

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
hu: Biztosan vissza legyen állítva @language fordítás a %revision-date időpontban használt változatra?

en: Revert content shared among translations
hu: Fordítások között megosztott tartalom visszaállítása

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: Link to Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalomra

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése

en: Link to edit Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom szerkesztéséhez

en: Link to delete Group content
hu: Hivatkozás a csoporttartalom törléséhez

en: Set as current revision
hu: Beállítás aktuális változatként
