Field Bundle (1.0.1) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Group
km: ក្រុម

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Default options
km: ជម្រើស​លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​ដាក់​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​ពី %revision-date ឬ ?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
km: តើ​អ្នក​ប្រាកដ​ថា​អ្នក​ចង់​លុប​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date ឬ ?

en: @type: deleted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

en: Copy of the revision from %date.
km: ច្បាប់​ថត​ចម្លង​នៃ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %date ។

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​ពី %revision-date នៃ @type %title ត្រូវ​បាន​លុប ។

en: @type: reverted %title revision %revision.
km: @type ៖ បាន​ត្រឡប់ %title ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ %revision ។

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: Edit URL
km: កែ​សម្រួល​ URL

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
