Field Bundle (1.0.1) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Delete all translations
sr: Обриши све преводе.

en: Delete @language translation
sr: Обриши @language превод.
