Field Bundle (1.0.2) - en to bn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: List
bn: তালিকা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে

en: Create new revision
bn: একটি নতুন রিভিশন তৈরি করুন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Add @type
bn: @type যোগ কর

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।

en: Language settings
bn: ভাষা বিষয়ক সেটিংস
