Field Bundle (1.0.2) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Other
kk: Басқа

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Default options
kk: Әдепкі параметрлер

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: @type: deleted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясы жойылды.

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
kk: @type %title %revision-date күніндегі ревизиясы жойылды.

en: @type: reverted %title revision %revision.
kk: @type: %title %revision ревизиясына қайтарылды.

en: Revert to earlier revision
kk: Ескі ревизияны қайтару

en: Delete earlier revision
kk: Ескі ревизияларды жою
